Dostawa

Zasady dostawy:

1. Zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 16 może zostać doręczone tego samego dnia.

2. Zamówienia są dostarczane w przedziałach czasowych 9 - 18 (Września i okolice). Jeśli chcą Państwo dostarczyć kwiaty na konkretne godziny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 666 188 181 bądź o wpisanie w opisie zamówienia.

W dni takie jak:
Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki nie gwarantujemy godzin dostawy podanych w zamówieniu ze względu na zwiększoną ilość zamówień. Nie jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować godziny dostarczenia.

3. Koszt dostawy kwiatów, flower boxów na terenie Wrześni powyżej 50zł darmowy, poniżej 10zł. Natomiast okolice uzależnione od strefy dostawy zamieszczonych poniżej (max. 25km).

4. Zmiany w zamówieniu można wprowadzić tylko poprzez kontakt telefoniczny.

5. Kwiaciarnia Internetowa kwiatove.pl dokłada wszelkich starań, aby doręczony bukiet/flower box był jak najbardziej zbliżony do zdjęcia na stronie. W przypadku, gdy dany rodzaj kwiatów jest niedostępny Kwiaciarnia Internetowa kwiatove.pl zastrzega sobie prawo do zamiany kwiatów na podobne o tej samej lub wyższej wartości, zachowując kształt i kolorystykę bukietu.

6. W przypadku bukietów zawierających wyłącznie róże zamiana nie może zostać dokonana bez akceptacji klienta.

7. W celu złożenia reklamacji należy przesłać zdjęcie doręczonego bukietu na adres kontakt@kwiatove.pl w terminie do 5 godzin od doręczenia bukietu.

8. Kwiaciarnia Internetowa kwiatove.pl nie ujawnia żadnych danych i informacji osobowych osoby zamawiającej kwiaty.  Jedynym sposobem, aby odbiorca dowiedział się od kogo otrzymał kwiaty jest podpis na bileciku.

Strefa dostawy:
Strefa A
- teren Wrześni darmowy przy zakupach powyżej 50zł, poniżej (10zł)
Strefa B - okolice Wrześni do 10km (10zł),
Strefa C - okolice Wrześni do 25km (20zł).

Daną strefę wybieramy podczas realizowania zamówienia.